Haber

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu oy kullandı

GENÇLİK ve SporBakan ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İzmir’deki Atatürk Lisesi’nde oy kullandı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı ve AK Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş ile birlikte 2. Cumhurbaşkanlığı seçimi oylaması için Konak ilçesindeki Atatürk Lisesi’ne geldi. Bakan Kasapoğlu burada 1260 numaralı sandıkta oy kullandı. Oy kullandıktan sonra yaptığı açıklamada Kasapoğlu, “Oy verme işlemi başlamıştır. Ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Demokrasi bayramı yaşıyoruz. Millet sandığa koşuyor. Biz inanıyoruz ki yine Türkiye kazanacak, ülkemiz kazanacak. Türkiye her zaman demokratik olgunlukla en keyifli ortamda seçimlerini yapacaktır. Bunu 14 Mayıs’ta gördük. bunu bire bir olgunlukla, en keyifli şekilde, karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde yeniden yaşayacaktır. İnanıyorum ki yeni bir dönem, Türk demokrasi süreci en keyifli haliyle başlayacak. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sandıklarda görev alan tüm sandık görevlilerine ve bugünkü süreci yürüten tüm yetkililere teşekkür eden Bakan Kasapoğlu, “Bu süreçteki görevleri demokrasimiz ve ülkemiz için çok ama çok değerli. onlara iyi şanslar.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu